Про Військовий інститут

Заснування: Військову підготовку в Київському університеті започатковано в 1933 році. В 1991 році на базі об’єднаної військової кафедри створено Відділення військової підготовки, яке у 1998 році було перетворено на Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Військовий інститут – сучасний міжвидовий багатопрофільний інтегрований військовий навчальний підрозділ Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що здійснює підготовку фахівців із вищою освітою для Збройних Сил України та інших, утворених відповідно до законів України, військових формувань, правоохоронних органів, Державної спеціальної служби транспорту, міністерств і відомств, а також громадян України за програмою офіцерів запасу.

Факультети: Військовий гуманітарно-лінгвістичний факультет; Військовий факультет фінансів і права; Факультет військової підготовки (для підготовки громадян України за програмою офіцерів запасу).

Кафедри: Кафедра військової педагогіки та психології; Кафедра зарубіжної воєнної інформації; Кафедра військового перекладу та спеціальної мовної підготовки; Кафедра фінансів і права; Кафедра топогеодезичного забезпечення; Кафедра загальновійськових дисциплін; Кафедра журналістики.

Кафедри факультету військової підготовки для підготовки громадян України за програмою офіцерів запасу:Кафедра військово-гуманітарної підготовки;Кафедра тактики та загальновійськової підготовки;Кафедра економіки та фінансового забезпечення;Кафедра військово-технічної підготовки;Кафедра військового права та спеціальної мовної підготовки.

Підрозділи: Лінгвістичний науково-дослідний центр;Науково-дослідний центр; Центр інтенсивної мовної підготовки.

Спеціальності:
За освітнім ступенем «бакалавр»: Філологія; Політологія; Психологія; Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Журналістика; Фінанси, банківська справа та страхування; Право; Науки про Землю; Геодезія та землеустрій.
За освітнім ступенем «магістр»: Філологія;Політологія; Психологія; Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; Журналістика; Фінанси, банківська справа та страхування; Право; Геодезія та землеустрій.

Спеціалізації / освітні програми:
За освітнім ступенем «бакалавр»: Військовий переклад; Воєнна політологія; Військова психологія; Зарубіжна воєнна інформація; Військова журналістика та соціальні комунікації; Фінанси; Військове право; Геоінформаційні системи і технології.
Крім того, за заочною формою навчання для здобуття ступеня бакалавра за цивільними напрямами підготовки для військовослужбовців військової служби за контрактом за державним замовленням передбачено підготовку за освітніми програмами Фінанси і кредит та Географія.
За освітнім ступенем «магістр»: Воєнна політологія та ідеологічна робота; Психологія військово-професійної діяльності;Міжнародна інформація; Інформаційно-медійне забезпечення військ (сил); Фінанси та військова економіка; Лінгвістичне забезпечення військ;Правове забезпечення військової діяльності; Геоінформаційні системи і технології військового призначення; Сучасні аспекти військового права (для офіцерів-слухачів заочної форми навчання).

Начальник інституту: БАЛАБІН ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ, генерал-майор,кандидат філологічних наук, професор, заслужений працівник освіти України.

Наявність гуртожитку: Студентський гуртожиток №3 за адресою: вулиця Ломоносова, 41, загальною площею 3 370 м2 на 380 ліжко-місць.

Адреса: 03680, м. Київ, вул. Ломоносова, 81

Телефон: (044) 521-32-92, (044) 521-32-89, (044) 521-35-97

Факс: (044) 521-32-92

З питань вступу та навчання у Військовому інституті пишіть за адресою: abiturient_viknu@ukr.net

Web: www.mil.univ.kiev.ua

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2017

Карта Києва з пошуком