Про Інститут журналістики

Заснування: У 1947 р. на філологічному факультеті було відкрито відділення журналістики, яке готувало журналістські кадри для ЗМІ. 1953 р. створено факультет журналістики, а через 40 років на його базі виник Інститут журналістики.

Кафедри: соціальних комунікацій, видавничої справи та редагування, періодичної преси, історії журналістики, телебачення та радіомовлення, кіно-, телемистецтва, реклами та зв'язків з громадськістю, мови та стилістики, електронних видань і медіадизайну, іноземних мов.

Підрозділи: навчально-поліграфічний центр, видавничо-редакційний сектор, телевізійна студія, радіостудія, кіностудія, студія медіадизайну, інформаційно-обчислювальний центр.

Спеціальності: журналістика, аудіовізуальне мистецтво та виробництво.

Спеціалізації / освітні програми: журналістика та соціальна комунікація, видавнича діяльність і медіаредагування, медіапродюсування, реклама і зв'язки з громадськістю, кіно-, телеоператорство, ведучий програм телебачення, сценарна майстерність і режисура кіно та телебачення, звукорежисура.

Директор: Володимир Володимирович Різун, доктор філологічних наук, професор кафедри соціальних комунікацій.

Наявність гуртожитку: так

Військова кафедра: проходження військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом у Військовому інституті КНУ імені Тараса Шевченка.

Викладання дисциплін іноземною мовою: магістратура з журналістики та соціальної комунікації.

Програма подвійного дипломування: магістратура зі спеціальності «медіакомунікації» (Познанський університет імені Адама Міцкевича).

Видатні випускники: Симоненко Василь Андрійович (1935-1963) – відомий український поет і журналіст, шістдесятник; Княжицький Микола Леонідович (1968) – головний директор ТВІ; Мазур Алла Григорівна (1965) телеведуча «ТСН» на каналі «1+1»; Чорновіл В'ячеслав Максимович (1937-1999) – український політик, публіцист, літературний критик; Шевченко Андрій Віталійович (1976) – український громадський діяч, політик та журналіст; Фроляк Олена Юріївна (1968) – головний редактор інформаційної служби телеканалу ICTV, ведуча інформаційного випуску «Фактів»; Соколова Оксана (1971) – телеведуча каналу ICTV, заслужений журналіст України; Даниленко Тетяна Володимирівна (1983) – ведуча програм «Час новин» і «Час. Підсумки тижня» на «5 каналі».

Адреса: 04119, м.Київ, вул. Мельникова, 36/1

Телефон: +380 44 481 44 01

Факс: +380 44 483 09 81

E-mail: journ@univ.kiev.ua

Web: www.journ.univ.kiev.ua

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2017

Карта Києва з пошуком