Про географічний факультет

Заснування: 1933

Кафедри: економічної та соціальної географії, країнознавства та туризму, географії України, фізичної географії та геоекології, землезнавства та геоморфології, метеорології та кліматології, гідрології та гідроекології, геодезії та картографії.  

Підрозділи: одна науково-дослідна лабораторія; один науково-дослідний сектор; навчальні лабораторії: інформаційних технологій в географії; геодезії та картографії; географічної інформації і туризму; синоптична; екології ландшафту.

Спеціальності: економічна та соціальна географія, природнича географія, геоморфологія та палеогеографія, географія рекреації та туризму, політична географія та геополітика, туризмознавство, метеорологія, гідрологія, картографія, землеустрій та кадастр.

Спеціалізації / освітні програми: міжнародне екологічне співробітництво, екологія ландшафту, географія рекреації та туризму, геоморфологія та палеогеографія, географія ґрунтів та землекористування, менеджмент міжнародного туризму, проектування та управління туристичними системами, розміщення продуктивних сил та регіональна економіка, управління розвитком регіону, географічне країнознавство.

Декан:  Олійник Ярослав Богданович, Заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, доктор економічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри економічної та соціальної географії.

Наявність гуртожитку: так

Військова кафедра: проходження навчання за програмою підготовки офіцерів запасу за контрактом у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Викладання дисциплін іноземною мовою:  Ландшафтне та біологічне різноманіття; Геоекологічні основи сталого розвитку; Глобальні екологічні проблеми; Глобалізація та міжнародне екологічне співробітництво; Управління проектами та програмами в сфері природничої географії; Міжнародні та національні інфраструктури просторових даних; Проектування ГІС; Міжнародне співробітництво в галузі географії рекреації та туризму; Геоекологічні основи сталого розвитку. Збалансований туризм; Безпека життєдіяльності; Міжнародне співробітництво в галузі географії рекреації та туризму; Сталий розвиток і рекреація; Географія культури і релігії; Міжнародні організації в туризмі; Технологія готельної та ресторанної справи; Небезпечні природні процеси в довкіллі; Суспільна географія; Геоінформаційний менеджмент; Туризмознавство (за видами); Проектування та управління туристичними системами; Атмосферні погодні системи; Хімія атмосфери та зміни клімату.

Програма подвійного дипломування: підготовка фахівців за магістерською програмою «Проектування та управління туристичними системами» з Університетом м. Мачерате (Італія).

Видатні випускники: Шевченко Валентина Семенівна (1935)– український радянський політик та громадський діяч; Шмаров Валерій Миколайович (1945)–український політик, Віце-прем’єр-міністр – Міністр оборони України (1993-1996); Руденко Леонід Григорович (1941) – визначний вчений у галузі картографії, директор Інституту географії НАН України, академік НАН України (1992); Осадчий Володимир Іванович (1955) – український гідролог, гідрохімік, член-кореспондент НАН України (2009); Кульбіда Микола Іванович (1955) – визначний фахівець Державної служби надзвичайних ситуацій Україні з прогнозу погоди, директор Українського гідрометеорологічного центру ДСНС України (з 2011 р.)

Адреса: 03127, м.Київ, просп. Академіка Глушкова, 2а

Телефон: 521-32-70

Факс: 521-32-70

E-mail: geography@univ.kiev.ua

Web: www.geo.univ.kiev.ua

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2017

Карта Києва з пошуком