Подяка від Публічної бібліотеки імені Лесі Українки

23.06.2021

На ім’я ректора КНУ Володимира Бугрова надійшла  подяка від керівництва та колективу Публічної бібліотеки імені Лесі Українки для дорослих м. Києва за книжкові подарунки від студентки Інституту права Аліни Максакової.

Ральф Волдо Емерсон стверджував, що благодійність – це місто, в будівництво якого кожна людська істота вносить свій камінь. Студентка КНУ Аліна Максакова, яка є членкинею Спілки письменників України, передала  Публічній бібліотеці імені Лесі Українки для дорослих м. Києва добірку книг, автором яких вона є: «Пантеон свободи» (у двох книгах), «Чужинець» та «Володарі Карпат» кількості 40 примірників.

Директорка бібліотеки Ольга Ромонюк підкреслила, що книги різнотематичні та надзвичайно цікаві й висловила переконання, що вони викличуть зацікавленість у читачів. Вона подякувала ректору за «величезний внесок у виховання молодого покоління, яке з перших кроків навчання в університеті долучається до благодійництва та займає активну життєву позицію».