Вибори ректора 2020

Міністерство освіти і науки України оголошує конкурс на заміщення посади ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

НАКАЗ МОН "Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка"

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України.

Документи надсилати на адресу: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, кім. 136 або 138, м. Київ-135, 01135.

Телефони для довідок 481-32-35; 481-47-92

Вибори відбуватимуться відповідно до статті 42 Закону України "Про вищу освіту" та Статуту Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

НАКАЗ "Про організацію виборів ректора університету"

Оголошення про Конференцію трудового колективу

Протокол №1 засідання Організаційного комітету з проведення виборів ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 25 вересня 2020

Оголошення про Вибори представників, які братимуть участь у виборах ректора від штатних працівників Університету, що не належать до наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2020