Відзначення державними нагородами України

02.07.2018

Указом Президента України №188/2018 від 27 червня 2018 року «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України»«За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм» було постановлено:

Нагородити орденом «За заслуги» ІІІ ступеня:

Юрія Васильовича КОЗАЧЕНКА – професора кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагородити орденом княгині Ольги ІІ ступеня:

Анжеліку Миколаївну РУДНИЦЬКУ – провідного спеціаліста Центру фольклору та етнографії Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, президента мистецької агенції «Територія А».

Присвоїти почесне звання «Заслужений працівник освіти України»:

Валерію Леонідовичу ОСЕЦЬКОМУ – професорові кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Сергію Івановичу СНІЖКУ – завідувачеві кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Сайт Президента України