Студенти КНУ обурені!

16.03.2012
Студентський парламент Університету надзвичайно обурений намаганням окремих осіб заплямувати репутацію Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Виникає питання: скільки можна спекулювати на імені найкращого ВНЗ країни, коли безкінечним наклепам буде кінець?
Останнім прикладом такого свавілля стала нещодавня стаття: «Під Євро-2012 виселятимуть гуртожитки КНУ імені Тараса Шевченка».
Автор статті порівнює Євро-2012 із суспільною руйнацією, а виселення студентів із знищенням собак, вирубкою лісосмуг та руйнуванням історичних будівель. Знову запитуємо себе, яким здоровим глуздом керувались при такому порівнянні, враховуючи всі старання країни та її громадян для того, щоб вибороти право приймати Євро.Як можна так все зводити нанівець?!
Цікаво, відколи капітальний ремонт гуртожитку, на який в часи кризи знайти кошти не так вже й легко, являється скандалом. Студентський актив всіляко підтримує адміністрацію в намаганнях відремонтувати гуртожитки, покращити умови проживання,більше того допомагає власними силами (мова, зокрема, йде про будівельні студентські загони). Однією із останніх масштабних реконструкцій, дійсно був гуртожиток № 19, в якому вже з осінні будуть проживати сімейні студенти та аспіранти нашого Університету.
Ми – як головний виконавчий орган студентського самоврядування Університету, почувши дезінформацію про Євро-2012 і наш Університет, відразу запитали у нашої адміністрації про «виселення». І почули чітку та чесну відповідь, що жодної особи, що навчається, не буде виселено до закінчення навчання і складання останнього іспиту. Тому зауважуємо: нікого на вулицю не виставляли і не виставлятимуть!
Студентський парламент, просить не реагувати на подібні статті, які спрямовані виключно на підрив іміджу Університету, спонукання до протестів та зрив нормального навчального процесу.Справді, на кому проводити інформаційний паразитизм як не на кращих?!