Старшокласники з Нікополя відвідали КНУ імені Тараса Шевченка

11.09.2020

На екскурсію до Київського національного університету імені Тараса завітали старшокласники із Нікопольської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 26.

Інформаційно-ознайомчий захід в головному навчальному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся 11 вересня 2020 року. Одинадцятикласники та їхні вчителі стали учасниками освітньої програми із професійної орієнтації, підтриманої Інститутом педагогіки НАН України.

Співробітники Центру комунікацій провели школярам ознайомчу екскурсію, упродовж якої розповіли про ключові віхи становлення й розвитку Університету, представили досягнення його видатних працівників і випускників.

Наступним етапом програми відвідування стало дистанційне консультування майбутніх вступників щодо можливостей навчання в КНУ імені Тараса Шевченка й особливостей вступної кампанії. Важливими порадами й підказками дистанційно зі вступниками поділилася Ірина Ляшенко, заступниця завідувачки Підготовчого відділення КНУ. Окрім того, працівники Підготовчого відділення докладно розповіли старшокласникам про освітні переваги й технічне оснащення всіх навчальних підрозділів Університету.

Майбутні вступники цікавилися особливостями навчання в умовах дії карантинових обмежень, ставили запитання щодо участі в предметних олімпіадах, проведенням яких опікуються структурні підрозділи КНУ, а також дізнавалися про додаткові освітні можливості для студентів Університету.

Приємним завершальним етапом перебування гостей із Нікополя в провідному ЗВО України стало ознайомлення школярів із експозицією університетського Зоологічного музею. Учителька Ольга Перекрест, яка супроводжувала групу школярів із Нікополя, зауважила: «Кожного року серед випускників Нікопольської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 26 є ті, хто успішно продовжує своє навчання в КНУ імені Тараса Шевченка. Сподіваюся, що так буде й цьогоріч».

Старшокласники охоче ділилися мріями про вступ до Університету, обговорювали свої плани щодо опанування майбутніх професій і залюбки фотографувалися на згадку про таку цікаву зустріч.