В Університеті змагалися розробники комп’ютерних ігор з Global Game Jam KNU

12.02.2020

З 31 січня по 2 лютого на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходив міжнародний конкурс розробників комп’ютерних ігор Global Game Jam KNU 2020.

Конкурсу було організовано кафедрою інформаційних систем та технологій ФІТ КНУ, за підтримки Наукової бібліотеки М. Максимовича, де саме і проходив конкурс GGJ KNU.

Для участі у змаганні було зареєстровано 27 команд, а це близько 130 осіб. До фіналу дійшла 21 команда, які представили свої ігри за темою «Ремонт», яка за правилами була озвучена організаторами в день відкриття 31 січня. Більшість команд учасників працювали безпосередньо на локації в режимі нон-стоп.

Склад суддівської колегії:

• Андрій Білощицький – завідувач кафедри інформаційних систем і технологій, доктор технічних наук, професор КНУ імені Тараса Шевченка (засновник київської локації конкурсу GGJ);
  • Роман Пономаренко – кандидат фізико-математичних наук, асистент кафедри інформаційних систем та технологій КНУ імені Тараса Шевченка;
  • Сергій Палій – кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних систем та технологій КНУ імені Тараса Шевченка;
  • Девід Брейді – Lead QA Manager. Компанія Wargaming.net;
  • Максим Мельник – співзасновник та генеральний директор компаній Revolution First та 24Play;
  • Міненко Валерій – засновник ігрової студії Twigames;
  • Марина Толмач – представник СТЕМ-коаліції;
  • Катерина Коцюбівська – доцент кафедри комп’ютерних наук Київського національного університету культури і мистецтв;
  • Віктор Козловець – організатор геймджема HotSeat Jam;
  • Олексій Лясковський – розробник та представник ігрового інкубатора Friends Games Incubator.

На цьогорічному Гейм Джемі (в Університеті захід проводиться з 2017 року) вперше була представлена команда студентів КНУ. Першокурсники групи ІР-11 кафедри інформаційних систем та технологій успішно створили гру, достойно дійшли до фіналу, та боролися на рівні з досвідченими командами. Наші студенти ввійшли до десятки кращих за рішенням колегії суддів конкурсу.

За матеріалами кафедри інформаційних систем

та технологій КНУ