Професору КНУ присуджено Державну премію України

14.01.2020

Президент України Указом №4/2020 від 13 січня 2020 року присудив Державні премії України в галузі науки і техніки 2019 року.

Високої державної нагороди удостоєний і професор кафедри ядерної фізики фізичного факультету КНУ, доктор фізико-математичних наук Володимир Плюйко як один із авторів роботи «Структура та взаємодія атомних ядер в пружних, непружних і радіоактивних процесах», метою якої є визначення ефективних ядро-ядерних взаємодій та характеристик структури атомних ядер, з використанням яких можна достовірно описати та передбачити величини, які спостерігаються в ядерних реакціях різного типу з різними механізмами перебігу.

Колектив Університету щиро вітає лауреата з високою відзнакою і зичить йому нових наукових звершень.