Ректор КНУ взяв участь у круглому столі з питань фінансування ЗВО

30.11.2019

Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський взяв участь у роботі Круглого столу з питань реформування системи фінансування вищої освіти, що відбувся 30 листопада 2019 року у Запорізькому національному університеті.

Учасниками події стали голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Сергій Бабак, заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний, ректори та проректори 30 провідних вищих навчальних закладів України.

Предметом обговорення став проект реформування фінансування ЗВО, розроблений Міністерством освіти й науки України спільно з профільним комітетом Верховної Ради України.

Питання запровадження нової формули фінансування вищої освіти викликало жваву дискусію серед учасників, які внесли цілу низку пропозицій для покращення запропонованого проекту.

За результатами роботи усі дійшли згоди, що для ефективної трансформації необхідні зміни системи управління, нова системна модель фінансування та постійні незалежні вимірювання.