Знайомство студентів Інституту філології з послом Швеції в Україні

08.10.2019

«День булочок із корицею», традиційне шведське свято, студенти Інституту філології відсвяткували спільно з новим Послом Швеції в Україні Тобіасом Тибергом у його резиденції у п'ятницю 4 жовтня 2019 року.

Тобіас Тиберг, який лише нещодавно очолив дипломатичне представництво Швеції в Україні, гостинно запросив студентів поласувати булочками з корицею. Посол був приємно вражений кількістю студентів, які вивчають шведську мову в Інституті філології, і підкреслив, що викладання шведської мови є важливою складовою розбудови шведсько-українських відносин та євроінтеграції України.

Студенти отримали можливість поставити пану Тибергу найрізноманітніші запитання та були вражені його харизмою і відкритістю. Посол також подарував книги студентам та кафедрі германської філології та перекладу Інституту філології.

За матеріалами відділу зв'язків з громадськістю Інституту філології