Круглий стіл із нагоди Всесвітнього дня психічного здоров’я

07.10.2019

10 жовтня – Всесвітній день психічного здоров’я. У цей день психологічна спільнота по всьому світу привертає увагу держави та кожного громадянина до завдань, які необхідно вирішувати для забезпечення психічного здоров’я – стану благополуччя, в якому людина може реалізовувати свої здібності, протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати й робити внесок у свою спільноту.

10 жовтня 2019 року в КНУ імені Тараса Шевченка пройде Круглий стіл «Політика зі збереження психічного здоров’я закладу вищої освіти», що присвячений Всесвітньому дню психічного здоров’я, створенню Психологічної служби КНУ та організації науково-дослідного інституту психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка.

Учасниками заходу будуть:

• Людмила Денисова – уповноважена Верховної Ради України з прав людини;
  • Антон Геращенко – заступник міністра внутрішніх справ України;
  • Леонід Губерський – ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Роберт ван Ворен – голландський радянознавець, правозахисник, генеральний секретар міжнародної організації «Глобальна ініціатива в психіатрії», викладач університетів Грузії, Литви й України;
  • Семен Глузман – Президент Асоціації психіатрів України;
  • Ірина Пінчук – віце-президент АПУ, директор НДІ Психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка, директор АТТС Україна;
  • Іван Данилюк – декан факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка;
  • Катерина Бояршинова – керівник Психологічної служби КНУ імені Тараса Шевченка.
  • Аскаров Хавацелет – експерт з питань суїцидів, соціальний працівник, тренер Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю (скайпом).

Основна тема Всесвітнього дня психічного здоров’я 2019 року – профілактика самогубств. «За даними ВООЗ, за рік від самогубства вмирають понад 800 000 людей, що робить його основною причиною смерті серед людей віком від 15 до 29 років… Самогубство – це глобальна проблема охорони здоров’я, яка заслуговує на увагу всіх суб'єктів у галузі психічного здоров’я…», – президент WFMH д-р Альберто Тріммболі.

Початок заходу о 10:00, аудиторія 204 головного навчального корпусу КНУ імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, м. Київ).

• Для акредитації та підтвердження участі в події – звертатися за телефоном: (044) 239-34-60.
  • Або ж писати на e-mail: stratcom@univ.kiev.ua.

Акредитація представників ЗМІ, учасників та слухачів триватиме 9 жовтня 2019 року до 17:00 години.