Відбулось квітневе засідання Вченої ради

1 квітня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Університету.

На початку засідання Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні та Молдові пан Лі Янгу вручив відзнаку Посольства Республіки Корея в Україні ректору КНУ імені Тараса Шевченка Леоніду Губерському за розвиток співпраці між нашими країнами.

Продовжилось засідання врученням Почесної грамоти Університету доктору філософських наук, професору Володимиру Воловичу.

Відзнаку Вченої ради вручили доктору геологічних наук, професору, директору ННІ «Інститут геології» Володимиру Михайлову та доктору геологічних наук, професору, завідувачу кафедри геофізики ННІ «Інститут геології» Сергію Вижві.

Дипломами й пам’ятними медалями нагороджено лауреатів Премії імені Тараса Шевченка КНУ імені Тараса Шевченка:

• доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри міжнародних фінансів інституту міжнародних відносин Олександра Рогача;
  • доктора біологічних наук, професора, професора кафедри біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини» Марину Сухомлин;
  • кандидата біологічних наук, доцента, доцента кафедри біології рослин ННЦ «Інститут біології та медицини» Вероніку Джаган;
  • доктора фізико-математичних наук, доцента, доцента кафедри дослідження операцій факультету комп’ютерних наук та кібернетики Ігоря Самойленка;
  • кандидата фізико-математичних наук, доцента, старшого наукового співробітника теми № 19 БФ 015-01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики Анатолія Нікітіна;
  • кандидата філософських наук, молодшого наукового співробітника теми № 19 БФ 041-01 філософського факультету Віталія Туренка;
  • кандидата юридичних наук, старшого наукового співробітника теми № 19 042-01 юридичного факультету Лесю Малюгу;
  • кандидата фізико-математичних наук, асистента кафедри програмних систем і технологій факультету інформаційних технологій Євгена Іванова;
  • аспірантку ІІ року навчання кафедри стилістики та мовної комунікації інституту філології Ольгу Плясун;
  • аспіранта ІІ року навчання кафедри теорії ймовірностей, статистики та актуарної математики механіко-математичного факультету Станіслава Логвіненка.

Основним питанням засідання Вченої ради була спільна доповідь голови Постійної комісії Вченої ради, директора Інституту філології, доктора філологічних наук, професора Григорія Семенюка та директора Центру комунікацій Університету, кандидата політичних наук, доцента Олени Добржанської «Про репутаційну політику Київського національного університету імені Тараса Шевченка». Зокрема, доповідачі зазначили, що стійка репутація Університету є результатом копіткої роботи і потребує постійних скоординованих зусиль всієї університетської спільноти, спрямованих на сталий розвиток української освіти. Тому для підвищення репутації Університету потрібно постійно дбати про розвиток освітньої, наукової, інноваційної, громадської й управлінської її складових.

Під час засідання було розглянуто питання роботи Постійної комісії Вченої ради з гуманітарних питань, у ході якого схвалено розроблену комісією Концепцію національно-патріотичного виховання у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Також було затверджено:

• програми вступних іспитів з англійської, німецької, французької, іспанської, італійської мов при вступі на навчання за ОС «Магістр»;
  • Порядок нарахування додаткових балів за участь у науковій, науково-технічній діяльності, громадському житті, творчій та спортивній діяльності Університету до академічного рейтингу студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • доповнення до Правил призначення академічних стипендій студентам, аспірантам і докторантам у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Заслухавши та обговоривши основне та низку поточних питань, Вчена рада прийняла відповідні ухвали.

Детальніше про засідання 1 квітня 2019 року на сайті Вченої ради.