Засідання Стипендіальної комісії Університету

28 грудня відбулося засідання Стипендіальної комісії Університету.

За результатами зимової сесії 2018-2019 н.р. стипендіальні групи структурних підрозділів напередодні підготували рейтингові списки студентів, які мають право на отримання академічних та іменних стипендій.

Розпочав засідання голова стипендіальної комісії, ректор Леонід Губерський, який привітав присутніх із завершенням зимової сесії та прийдешніми святами.

Комісія заслухала керівників структурних підрозділів щодо призначення стипендій та:

1. Затвердила рейтинг успішності студентів денної форми навчання, які навчаються на місцях державного замовлення на факультетах/інститутах/коледжах Університету у 2018-2019 навчальному році (1 семестр). Рейтинг буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Університету не пізніше ніж через три робочі дні після прийняття відповідного рішення.

2. Схвалила реєстр осіб, яким призначається академічна стипендія на факультетах/інститутах/коледжах Університету у 2018-2019 навчальному році (1 семестр).