Програма загальноуніверситетського дня відкритих дверей
КНУ-EXPO-2019

1 червня 2019 року з 10:00 до 15:00

Завантажити розклад заходу

10:00 – Урочисте відкриття за участі ректора академіка НАН України Леоніда Губерського
ВПРОДОВЖ ДНЯ
Виступи творчих колективів Університету: ансамбль української музики «Роксоланія», студія Естрадного вокалу, фольклорно-етнографічний ансамбль ім. Володимира Нероденка «Веснянка», студія естрадного вокалу «Solo», музично-пластичний театр «Селіна», студія арабського танцю «Маріам», студія індійського танцю «Накшатра».
Презентації, консультації, екскурсії, конкурси, наукові експерименти, вікторини тощо.
Показ тематичних фільмів та відеопрезентацій.
Екскурсії до музею історії Університету та Зоологічного музею.
Шоу-рум університетської брендованої продукції від КНУSHOP.
ЗАХОДИ НА ЛОКАЦІЯХ
10:45–11:45 – «Особливості вступної кампанії 2019 року за ОС-бакалавр та ОС-магістр у КНУ» – зустріч з представниками Приймальної комісії за участі проректора Володимира Бугрова.
12:00–13:30 – Вручення сертифікатів про завершення Підготовчого відділення.
13:40–15:00 – «Перспективи працевлаштування випускників КНУ» – презентація Сектору працевлаштування студентів та аспірантів.
третій поверх
(ауд.329)
Студентський парламент Університету
Презентаційна програма впродовж дня.
11:00–12:00 – Студентський парламент: Що? Де? Коли?
12:00–13:00 – ЗНО з історії: Як знайти Happy End?
14:00–15:00 – Путівник абітурієнта: Що таке конкурсний бал і де шукати «ВСТУП»?
третій поверх
(ауд.312)
Відділ академічної мобільності
Презентаційна програма впродовж дня.
Консультації щодо можливостей програм обмінів для студентів КНУ між українськими та закордонними університетами.
другий поверх
Сектор працевлаштування студентів та аспірантів
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича
Презентаційна програма впродовж дня.
Фотокуби; Інсталяція «Пан Читайло».
другий поверх
Презентація науково-популярного журналу «Країна знань»
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Підготовче відділення
Презентаційна програма впродовж дня.
11:00 – Зустріч з батьками та учнями 7–10 класів на тему:
«Пропозиції підготовчого відділення з підготовки до складання ЗНО та ДПА: річні та короткотермінові програми» (1 поверх, ауд. 166).
другий поверх
Інститут післядипломної освіти
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Факультет комп’ютерних наук та кібернетики
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Хімічний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): інтерактивна лабораторія, «хімічна Атлантида», «загадки чорної скрині», хімічні сенсори, «золотий дощ» тощо.
12:00–15:00 – Демонстрація дослідів: «хімічні годинники», «паста для слона», «хімічна веселка», «феромагнітна рідина», «неньютонівські рідини» (ауд. 238)
Екскурсія хімічним факультетом (за наповненням групи).
другий поверх
Інститут високих технологій
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): лазерне кріошоу з азотом, цікава електрика і Тесла-шоу, сонячні елементи і сенсори, мікроконтролери та цифрова техніка тощо.
12:00–13:00 – Зустріч з адміністрацією за участі директора ІВТ, професора Володимира Ільченка (ауд. 234)
другий поверх
Механіко-математичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
10:30–11:30 – Майстер-класи: «Аналітика – новий інструмент, який диктує майбутнє»; «Data Science – аналізуючи сьогодні, прогнозуєш майбутнє» (ауд. 234)
11:30 – Квест від механіко-математичного факультету (ауд. 234)
другий поверх
Український фізико-математичний ліцей
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Факультет інформаційних технологій
Презентаційна програма впродовж дня (ауд. 235)
Зустрічі з викладачами та студентами факультету; презентація наукових робіт студентів: ІАС «Електронне голосування»; демонстрація метеостанції; перегляд тематичних відеоматеріалів.
Гра-квест «Мій кар'єрний рух» (ауд. 235)
другий поверх
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): презентація (досліди, експерименти, демонстрації об’єктів) сучасних напрямів біології та медицини.
Експериментальна локація (ауд. 238):
10:00–11:00 – «Розрахунок індексу маси тіла та розробка індивідуального раціону – здоровим бути модно!»;
11:00–12:00 – «Будова тіла людини: збери себе сам»;
12:00–12:30 – «Нащо нам друге око. 3D аналіз бінокулярного зору»;
12:30–13:00 – «Оптичні ілюзії. Міфи та реальність»;
13:00–13:30 – «Знайомі незнайомці» – екскурсія до Зоологічного музею КНУ імені Тараса Шевченка;
13:30–14:00 – «Виділення ДНК – це легко. Біологія на кухні»;
14:00–15:00 – «Психофізіологічне тестування: просто, цікаво, корисно! Дізнайся про себе більше!».
другий поверх
Юридичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Зустрічі з викладачами та студентами факультету впродовж дня (ауд. 239). Екскурсії до лабораторії криміналістики (за наповненням групи).
другий поверх
Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): робототехніка, «Лазерні інсталяції», «Твоя ТОМО-аватарка», демонстрації властивостей наднизьких температур.
Експериментальна локація (ауд. 238):
11:00–11:30, 13:00–13:30 – «Кріогенне шоу»;
11:30–11:45, 13:30–13:45 – «МРТ-зір».
другий поверх
Фізичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Показ відеофільмів про факультет, відеопрезентація фізичних експериментів, явищ та процесів впродовж дня (центральний хол).
другий поверх
Оптико-механічний коледж
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
ННІ «Інститут геології»
Презентаційна програма впродовж дня.
Слайд-шоу польових геологічних практик та геологічних екскурсій студентів.
Демонстраційна локація впродовж дня: показ зразків мінералів, гірських порід, викопних решток, руд, нафти, геологічних інструментів та спорядження (геологічний молоток, гірничий компас, петрографічний мікроскоп, бінокуляр, геофізичні прилади тощо); Вікторина (ауд. 238).
другий поверх
Коледж геологорозвідувальних технологій
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Географічний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 243): показ геоінформаційних приладів кафедри геодезії та картографії (Електронний тахометр Skkia 5 x total station; Квадрокоптер Dji Phantom 4 RTK; GNSS – приймач Topcon GRS-1).
Майстер-клас «Використання сучасних ГІС-технологій у питаннях управління водними ресурсами».
Експериментальна локація (ауд. 243):
11:00 – Застосування новітніх тест-систем для оцінки забруднення поверхневих вод;
11:30 – Туристична вікторина «Чи знаєш ти Україну?»;
Квест-орієнтування на місцевості «Знайомство з Університетом» на території Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна (за наповненням групи, запис в ауд.243).
другий поверх
Інститут журналістики
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 314): конкурс аматорського відеоінтерв'ю для абітурієнтів на ОП «Журналістика та соціальна комунікація»; конкурс рекламних повідомлень для абітурієнтів ОП «Реклама і зв'язки з громадськістю».
12:00–12:45 – Майстер-клас «Повідомлення для Інстаграм: Яким воно має бути?» (ауд. 314).
третій поверх
Економічний факультет
Презентаційна програма впродовж дня(ауд. 325):
Зустріч з викладачами та студентами факультету.
12:00–14:00 – Бізнес-гра для розвитку навичок прийняття управлінських рішень: «Стейкхолдери та сталий розвиток» (Stakeholders and Sustainability).
третій поверх
Філософський факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Консультації з відповідальним секретарем відбіркової комісії, інтерактивні ігри, філософські експерименти, фотозона від студентського самоврядування (ауд.326).
12:00 – Зустріч із деканом філософського факультету, професором Анатолієм Євгеновичем Конверським (ауд.326).
третій поверх
Факультет соціології
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня: перегляд інформаційного відео з подальшим обговоренням у форматі фокус-групи (ауд. 327).
Коротке анкетне опитування гостей Експо.
Експрес-лекторій від викладачів (ауд. 327):
11:00 – Євгенія Мороз: «Стереотипне мислення: чи можливо побороти «ворога всередині нас»?»;
12:00 – Геннадій Черних: «Соціологія успіху».
третій поверх
Інститут Управління державної охорони
Презентаційна програма впродовж дня.
третій поверх
Кафедра фізичного виховання та спорту
Презентаційна програма впродовж дня.
третій поверх
Інститут міжнародних відносин
Презентаційна програма впродовж дня (ауд. 330):
10:30–11:30 – Презентація освітніх програм (ОП) спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини»:
10:30–11:00 – ОП «Міжнародні економічні відносини»;
11:00–11:30 – ОП «Міжнародний бізнес».
11:30–13:00 – Презентація освітніх програм (ОП) спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»:
11:30–12:00 – ОП «Міжнародні відносини»;
12:00–12:30 – ОП «Міжнародні комунікації»;
12:30–13:00 – ОП «Міжнародне регіонознавство».
13:00–13:30 – Презентація освітніх програм спеціальності 293 «Міжнародне право».
Вікторина від студентів-міжнародників: NATO Quest «Шлях країни до вступу до Альянсу» (за наповненням групи).
третій поверх
Факультет психології
Презентаційна програма впродовж дня (ауд.331):
Експрес-лекторії про актуальні проблеми психології та психодіагностики;
інтерактивна робота з проективними тестами; інтерактивна взаємодія «Моя професія найкраща!»; проведення діагностичних методик з визначення обсягу пам’яті, рівня уваги та гнучкості мислення.
Психологічні ігри: «Зіпсований телефон», «Ідеал», «Виховання+», «Казки».
Вправи на командоутворення та комунікацію: «Галієва паличка», «Лабіринт», «Мийна машина» (ауд.331).
третій поверх
Інститут філології
Презентаційна програма впродовж дня (ауд.332):
Філологічні вікторини; розпис хною; фотозона «Я – студент ІФ»; майстер-клас «Навчися писати своє ім’я перською мовою»; майстер-клас із турецької каліграфії.
12:00–Майстер-клас із писанкарства (ауд. 332).
13:00–Екскурсія по Інституту філології (із відвідуванням аудиторій синхронного перекладу, мовних центрів, ретроаудиторії, музею-кімнати імені Олеся Гончара тощо).
третій поверх
Військовий інститут
Презентаційна програма впродовж дня.
третій поверх
Історичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
10:30 та 14:00 – Зустрічі із деканом історичного факультету, професором Іваном Патриляком (ауд. 349).
11:00–13:00 – Проведення середньовічних ігор (внутрішній двір університету).
11:00–13:00 – Історичний практикум із середньовічної архітектури (вітражі, макети споруд, рукописи) (внутрішній двір університету).
12:00–13:00 – Археологічний майстер-клас із розщеплення кременю; майстер-клас «Як приготувати 10 корисних страв із мамонта» (внутрішній двір університету).
12:00–14:00 – Реконструкція середньовічного бою – клуб «Айна Бера» (внутрішній двір університету).
12:00–13:00 – Майстер-клас «Від символів роду до символів держави: як створити власну емблему (герб, печатку, екслібрис)» (ауд. 349).
13:00 – «Музейна освіта = цікава робота» – зустріч із випускниками історичного факультету (Археологічний музей КНУ імені Тараса Шевченка, ауд. 162).
третій поверх
Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2019