Програма загальноуніверситетського дня відкритих дверей
КНУ-EXPO-2019

19 жовтня 2019 року з 10:00 до 15:00

Завантажити розклад заходу

10:00 – Урочисте відкриття заходу за участі ректора, академіка НАН України Леоніда Губерського
УПРОДОВЖ ДНЯ
Презентації, консультації, екскурсії, конкурси, наукові експерименти, вікторини тощо.
Показ тематичних фільмів та відеопрезентацій.
Екскурсії до Музею історії Університету та Зоологічного музею.
Шоу-рум університетської брендованої продукції від КНУSHOP.
ЗАХОДИ НА ЛОКАЦІЯХ
10:30–11:30 – «Шлях до Університету: організація підготовки і вступ» – презентація від підготовчого відділення;
11:30–12:00 – «Особливості та переваги навчання за освітніми програмами економічного факультету». Зустріч із деканом Анжелою Ігнатюк;
12:00–12:30 – Зустріч із директором Інституту міжнародних відносин Валерієм Копійкою;
12:30–13:00 – Зустріч з деканом факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Ігорем Анісімовим;
13:00–13:30 – Презентації ІВТ від адміністрації;
13:30–14:00 – Презентація факультету психології.
третій поверх
(ауд.329)
Студентський парламент Університету
Презентаційна програма впродовж дня.
10:15–11:00 – Хто такі студенти, і чого вони прагнуть?
11:10–12:00 – ЗНО-історія: як отримати 190+?
12:30–13:30 – Що може дати КНУ саме тобі?
13:45–14:45 – Як визначитися з фахом і жити прекрасно?
третій поверх
(ауд.312)
Відділ академічної мобільності
Презентаційна програма впродовж дня.
Консультації щодо академічних можливостей, укладених договорів співпраці між Університетом і закордонними ЗВО та програм обмінів для студентів КНУ.
третій поверх
Молодіжна організація Еразмус-Київ
11:30–12:30 – інтерактивна презентація «Erasmus Student Network – що це, і з чим його їдять?»;
13:30–14:30 – вікторина «ERASMUS-quiz» – спробуй свої сили й отримай приємні призи!
другий поверх
(ауд.266)
Приймальна комісія
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Сектор працевлаштування студентів та аспірантів
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича
Презентаційна програма впродовж дня.
Інтерактивна фотозона та конкурс у мережах Facebook та Instagram.
другий поверх
Підготовче відділення
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Інститут післядипломної освіти
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Хімічний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): інтерактивна лабораторія, «хімічна Атлантида», «загадки чорної скрині», хімічні сенсори, «золотий дощ» і подібне.
12:00–15:00 – Демонстрація дослідів: «хімічні годинники», «паста для слона», «хімічна веселка», «іній в колбі чи снігова лавина в колбі», «хімічні джерела струму» (ауд. 238)
Екскурсія хімічним факультетом (відповідно до наповнення груп).
другий поверх
Факультет інформаційних технологій
Презентаційна програма впродовж дня
Зустрічі з викладачами та студентами факультету; презентація тематичних відеоматеріалів і наукових робіт студентів за темою ІАС «Електронне голосування». Демонстрація робототехнічних моделей і обладнання технічного захисту каналів передачі інформації та інженерних засобів захисту від несанкціонованого доступу.
11:30–12:30 – Гра-квест «Мій кар'єрний рух» (ауд. 234_І).
другий поверх
Механіко-математичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
10:30–11:30 – Data Analysis: навчання, можливості та перспективи (ауд. 234_ІІ)
12:30–13:00 – інтелектуальна гра: «Обіграй Шевченка» (ауд. 234_ІІ)
другий поверх
Інститут високих технологій
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): «Де живе наука?» – захоплива фізика та електроніка руками студентів ІВТ: кріолабораторія власними руками; лазерне шоу з рідким азотом, кріогенне морозиво та багато інших цікавинок.
А також: фотокеровані (світлокеровані) лікарські засоби; гідрофобні матеріали та ефекти; кольорова біохімія тощо.
Всі експонати інтерактивні, їх можна і навіть потрібно чіпати!
другий поверх
Український фізико-математичний ліцей
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Факультет комп’ютерних наук та кібернетики
Презентаційна програма впродовж дня (ауд. 237).
другий поверх
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): презентація (досліди, експерименти, демонстрації об’єктів) сучасних напрямів біології та медицини.
Презентація віртуальної анатомічної аудиторії (ауд. 235).
Експериментальна локація (ауд. 238):
10:00–11:00 – «Здоровим бути модно! Дієтологія – наука для кожного!»;
11:00–12:00 – майстер-класи «Будова черепа та мозку», «Біотехнологія на кухні»;
12:00–13:00 – «Нащо нам друге око? 3D-аналіз бінокулярного зору»;
13:00–14:00 – «Травна система людини – корисно знати кожному!»;
14:00–15:00 – «Заглянемо в наш мозок!».
Екскурсійна програма:
11:00–12:00 – «Знайомі незнайомці» – екскурсія до Зоологічного музею КНУ імені Тараса Шевченка;
12:00–13:00 – «Тропіки під склом» – екскурсія до Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна. Маршрути: «Мандрівка із сукулентами», «Рослини, що бачили динозаврів», «Тропічний ліс» або «Найбільші пальми України».
другий поверх
Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): демонстрації властивостей наднизьких температур; властивості УЗД; МРТ-зір; лазерні та плазмові інсталяції; можливості сучасної радіотехніки.
Експериментальна локація (ауд. 238):
11:00–14:00 – «Молекулярне морозиво».
Фотозона–REX
другий поверх
Фізичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
другий поверх
Оптико-механічний коледж
Презентаційна програма впродовж дня.
10:00–15:00 – Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): демонстрації властивостей оптичної техніки.
другий поверх
ННІ «Інститут геології»
Презентаційна програма впродовж дня.
Слайд-шоу польових геологічних практик та геологічних екскурсій студентів.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): демонстрація зразків мінералів, гірських порід, викопних решток; показ геологічного інструменту та спорядження; демонстрація геологічних карт, розрізів, стратиграфічних колонок.
Упродовж дня – цікаві завдання, геологічна вікторина, консультації із питань геології та наук про Землю.
другий поверх
Коледж геологорозвідувальних технологій
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 238): демонстрація зразків мінералів, гірських порід, геологічного інструменту та обладнання.
другий поверх
Географічний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 243): показ геоінформаційних приладів кафедри геодезії та картографії (електронний тахометр Skkia 5 x total station; квадрокоптер Dji Phantom 4 RTK; GNSS-приймач Topcon GRS-1; метеорологічна станція It-Lynx).
Експериментальна локація (ауд. 243):
10:00–12:00 – інтерактивний воркшоп зі сценарію транспортної системи Києва;
11:00–11:45 – інтелектуальний географічний квест «Знайомство з КНУ імені Тараса Шевченка»;
11:30 – туристична вікторина «Чи знаєш ти Україну?»;
11:45–12:00 – туристична вікторина «Україна та світ».
Упродовж дня – майстер-клас «Використання сучасних ГІС-технологій у питаннях управління водними ресурсами»; демонстрація новітніх техсистем для оцінки забруднення поверхневих вод (ауд. 243); воркшоп із аутдоррекреації: «Навісна горизонтальна переправа та техніка в’язання вузлів» (внутрішній дворик).
другий поверх
Інститут журналістики
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 314):
12:00–12:30 – майстер-клас зі сторітелінгу;
12:30–13:00 – вікторина «Що ти знаєш про медіа? Віртуальний світ інформації»;
13:00–13:30 – презентація від студентського самоврядування.
Упродовж дня – Instagram-челендж.
третій поверх
Економічний факультет
Презентаційна програма впродовж дня(ауд. 325):
Фахові консультації щодо освітніх програм на економічному факультеті.
10:00-13:00 – флешмоб від студентського парламенту факультету «Найактивніший прихильник економічного факультету – #ЕФ_КНУ-ЕХРО 2019».
третій поверх
Філософський факультет
Презентаційна програма впродовж дня (ауд. 326).
12:00 – зустріч із деканом філософського факультету Анатолієм Конверським.
Упродовж дня – бесіди з відповідальним секретарем Відбіркової комісії; проведення інтерактивних ігор, філософських експериментів.
Фотозона.
третій поверх
Факультет соціології
Презентаційна програма впродовж дня.
Демонстраційна локація впродовж дня (ауд. 327).
Міні-лекції від викладачів факультету «Запрошення до соціології» (по 15 хв).
Демонстрація інформаційного відео із подальшим обговоренням у форматі фокус-групи.
Коротке анкетування гостей ЕХРО.
третій поверх
Інститут Управління державної охорони
Презентаційна програма впродовж дня.
третій поверх
Кафедра фізичного виховання та спорту
Презентаційна програма впродовж дня.
третій поверх
Юридичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
13:00 – тренінг для слухачів Малої академії наук (секція «Право») та всіх, хто цікавиться правничими дослідженнями, – «Як проводити дослідження в галузі права» (ауд. 253).
третій поверх
Інститут міжнародних відносин
Презентаційна програма впродовж дня (ауд. 330):
10:30–11:00 – презентація спеціальності «Міжнародні економічні відносини»;
11:00–11:30 – презентація спеціальності «Міжнародні комунікації»;
11:30–12:00 – презентація спеціальності «Міжнародні відносини»;
12:00–12:30 – презентація спеціальності «Міжнародний бізнес»;
12:30–13:00 – презентація спеціальності «Міжнародне регіонознавство»;
13:00–13:30 – презентація спеціальності «Міжнародне право».
третій поверх
Факультет психології
Презентаційна програма впродовж дня (ауд.331):
Зустрічі з викладачами та студентами факультету, презентація освітніх програм факультету.
Вправи на командоутворення та комунікацію; демонстрація принципів роботи з «детектором брехні» (поліграфом); інтерактивна взаємодія «Моя професія – найкраща!» (ауд. 331).
Інтерактивна робота з проективними тестами «Дізнайся про себе більше» (консультації – після проходження тесту за QR-кодом в ауд. 331).
третій поверх
Інститут філології
Презентаційна програма впродовж дня (ауд.332):
11:00 – презентація Інституту філології;
11:30 – презентація освітніх програм Інституту філології;
13:00–15:00 – інтерактивний філологічний простір.
третій поверх
Військовий інститут
Презентаційна програма впродовж дня.
третій поверх
Історичний факультет
Презентаційна програма впродовж дня.
Ознайомлення абітурієнтів із спеціальностями та освітніми програмами історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.
10:30 – зустріч із деканом історичного факультету Іваном Патриляком (ауд.349);
11:00–13:00 – проведення середньовічних ігор;
12:00–13:00 – археологічний майстер-клас із розщеплення кременю;
12:00–14:00 – реконструкція середньовічного бою – клуб «Айна Бера»;
13:00 – «Музейна освіта = цікава робота» – зустріч із випускниками історичного факультету (Музей археології КНУ імені Тараса Шевченка, ауд. 162).
14:00 – зустріч із деканом історичного факультету Іваном Патриляком (ауд. 349).
третій поверх
Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2019