КНУ Ехро — простір освітніх можливостей.
КНУ — твій перший пріоритет!

Цьогоріч Загальноуніверситетські дні відкритих дверей будуть проходити у форматі онлайн-трансляцій:

14 травня 2021 року з 13:00 до 16:00 говоритимемо про особливості цьогорічної вступної кампанії, а також про навчання, проживання в гуртожитках та відпочинок в КНУ.

Головна трансляція – на офіційному YouTube-каналі.

15 травня 2021 року з 11:00 до 15:00 запрошуємо долучатися до фахових консультацій від представників факультетів та інститутів, які відбуватимуться за розкладом.

Також ви можете залишити запитання в онлайн-формі: https://cutt.ly/MbTOTWC, на яке неодмінно отримаєте відповідь під час Днів відкритих дверей КНУ Expo Online 2021.

Слідкуйте за оновленнями інформації на офіційних сторінках Університету:

Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo — масштабна освітня виставка, адже до складу КНУ входить 12 факультетів, 10 навчальних інститутів, 2 коледжі, підготовче відділення, ліцей.

Насичене університетське життя зробило освітню виставку КНУ інтерактивним, інноваційним фестивалем для абітурієнтів, чудовою нагодою одночасно познайомитися з усіма факультетами та інститутами, відчути їхню специфіку у порівнянні.

Освітня виставка KНУ Expo стала необхідністю, зважаючи на потенціал Університету та попит на компетентнісну освіту в сьогочасному суспільстві. І понад 430 освітніх програм — це лише мінімум з того, що може запропонувати сучасному абітурієнтові наш ЗВО. Про затребуваність вищої освіти від КНУ свідчить інтерес до заходу: за час проведення (5 виставок за 2 роки) захід відвідали близько 5 тисяч людей, а охоплення створених у мережі Фейсбук подій «Загальноуніверситетський день відкритих дверей KНУ Expo» — щоразу понад 30 тисяч користувачів!

Подібний розмах передбачає відповідну локацію — легендарний Червоний корпус Університету — місце, де ідеально розміщуються учасники виставки, де гармонійно поєднуються офіційна частина зі святково–фестивальною.

Заходи від KНУ Expo завжди насичені й різноманітні. Про особливості вступної кампанії можна довідатися як від представників підрозділів, так і від представників приймальної комісії; інформаційними стендами факультетів та інститутів опікуються особисто декани й директори, а будь–яку освітню програму озвучують її автори. Інтерес основної цільової аудиторії заходу — випускників шкіл та їхніх батьків — не згасає упродовж всього фестивалю.

Окрім офіційної частини, на гостей чекають майстер–класи, конкурси, змагання, показові виступи творчих та спортивних колективів, пробні вступні випробування до коледжів, психологічні тести, спортивне орієнтування та фантастичні експерименти від хіміків, фізиків, біологів та інших учасників.

На заході весело та з користю проводять час не лише цьогорічні випускники, а й значно молодші школярі, яких цікавить сама перспектива «знайти для себе щось нове». Гості прибувають з усієї України. Зацікавлення й очікування відвідувачів багатогранні: від IT–технологій та програмування, інтересу до всіх освітніх напрямів із філологічних дисциплін, захвату від можливостей, що їх пропонують факультети та інститути — аж до можливості вивчати математику, туризм чи географію. Високі оцінки університетської діяльності від майбутніх вступників — це приємність, що повсякчас покладає на всіх учасників навчального процесу ще й величезну відповідальність.

KНУ Expo вже став популярним майданчиком для ефективної комунікації між тими, хто дає знання, і тими, хто знання прагне отримати. А ще це можливість для підрозділів Університету поспілкуватися між собою, що сприяє формуванню корпоративної ідентичності — запоруки спільного успіху. Саме тому KНУ Expo став щорічним фестивалем для абітурієнтів Шевченкового університету.

Контакти Приймальної комісії КНУ:

Адреса: 03022, м.Київ, просп. академіка Глушкова 4е (механіко-математичний факультет), кабінети 4 – 6

Контактні телефони: +38(044) 521-35-61; (098) 016-07-88

Сайт: https://vstup.knu.ua/

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2021