Як отримати посвідку на тимчасове проживання?

Держави з візовим порядком в’їзду

Громадяни держав з візовим порядком в’їзду прибувають в Україну з візою типу D (D-13), отриманою в консульській установі України на батьківщині за запрошенням університету на навчання. Протягом п’яти робочих днів після прибуття до університету, але не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії візи, вони зобов’язані надати до Підготовчого відділення паспорт та документи, необхідні для оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні (далі - посвідка).

Держави з безвізовим порядком в’їзду (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Росія, Узбекистан)

Громадяни держав з безвізовим порядком в’їзду можуть перебувати в Україні до 90 днів у будь-який 180-денний період. Тобто для розрахунку дозволеного терміну перебування від дня подання документів відраховується 180 днів назад. Іноземець не порушуватиме правил, якщо в межах цього 180-денного періоду він перебував в Україні не більше 90 днів. Такі іноземці зобов’язані протягом п’яти робочих днів після прибуття до університету, але не пізніше ніж за 30 днів до закінчення встановленого строку перебування в Україні, надати до підготовчого відділення паспорт та документи, необхідні для оформлення посвідки.

З метою підготовки повного пакету документів для подальшого оформлення посвідки іноземець або особа без громадянства, які прибули в Україну з метою навчання, подають до відділу з організаційних питань підготовчого відділення (вул. Васильківська, 36, кабінет 98):

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2019