Довузівська підготовка

Навчання за програмою доуніверситетської підготовки заповнить «прогалини», неминучі при переході з освітньої системи Вашої країни до освітньої системи України, а успішне закінчення програми гарантовано дозволить Вам стати повноправним студентом Київського національного університету імені Тараса Шевченка або будь-якого іншого вищого навчального закладу України.

Доуніверситетська підготовка складається з двох циклів: мовна підготовка та вивчення загальних дисциплін. А також здійснюється за чотирма напрямами: гуманітарний, інженерно-технічний, економічний та медико-біологічний. Загальна кількість навчальних аудиторних годин по кожному з напрямів становить 1134 години на рік.

Мовна підготовка

Вивчення української, російської або англійської мов відбувається протягом усієї програми доуніверситетської підготовки. Залежно від обраного напряму підготовки, мінімальна кількість годин, відведена на вивчення мови, становить 720 годин, що забезпечує рівень володіння мовою В1.

За навчальними планами доуніверситетської підготовки перші 11 тижнів Ви вивчаєте тільки мову з максимальним навантаженням на тиждень у 30 годин, і лише після опанування необхідного рівня знання мови паралельно із введенням загальних дисциплін ця кількість годин поступово зменшується.

Вивчення загальних дисциплін

Починаючи з 12 тижня навчання відповідно до обраного Вами напряму підготовки відбувається поступове введення до курсу навчання таких загальних дисциплін, як: математика, фізика, біологія, хімія, креслення, країнознавство, основи економіки, основи інформатики, економічна та соціальна географія світу, основи української та зарубіжної літератури, історія України тощо.

Вивчаючи всі ці дисципліни, Ви поглиблюєте знання з цих предметів та опановуєте спеціальну термінологію українською, російською або англійською мовами, що є наступним етапом вивчення мови.

У середньому на вивчення кожної з загальних дисциплін українською, російською або англійською мовами відведено 60 годин.

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2021