Як отримати запрошення на навчання?

Список документів

Щоб отримати запрошення на навчання, необхідно зібрати такі документи:

У разі неможливості подати документи особисто, іноземець може звернутися до фірми-посередника або третьої особи. Фірми-посередники у таких випадках укладають цивільно-правову угоду про співробітництво з ДП “Український державний центр народної освіти (далі - УДЦМО) та університетом, а від третіх осіб, що представляють інтереси абітурієнта, вимагається нотаріально завірене доручення.

Документи необхідно надіслати у відсканованому вигляді у форматі JPEG на електронну пошту Підготовчого відділення pd@univ.kiev.ua або на Invitations@univ.kiev.ua. Або подати особисто у Відбіркову комісію Підготовчого відділення (вул.Васильківська 36, каб. 93)

Оплата запрошення

Коли запрошення готове, його необхідно оплатити в банку.

Збір за видачу запрошення - 1024 грн.

З них: 324 грн. - візова підтримка, 700 грн. - матеріальні витрати університету.

* Відбіркова комісія залишає за собою право розглядати документи на запрошення впродовж п'яти робочих днів. У раз невідповідності документів вимогам Правил прийому та чинного законодавства України, після закінчення терміну (5 днів) відбіркова комісія повідомляє про це абітурієнта та повертає йому документи. Якщо всі документи відповідають необхідним вимогам, то вони вносяться до електронної бази УДЦМО та опрацьовуються оператором терміном від 1 до 5-ти робочих днів.

* Запрошення надається для участі у конкурсному відборі для вступу до університету. Абітурієнт зараховується на навчання лише за умови успішного складання вступних випробувань. Запрошення не гарантує абітурієнту автоматичний вступ до навчального закладу.

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2019