Підготовка вступників

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ!

Підготовче відділення готує до вступу на факультети, в інститути та коледжі Університету, організовує різноманітні профорієнтаційні заходи: тематичні круглі столи, семінари, оглядові лекції з демонстрацією експериментів, зустрічі з викладачами та студентами Університету.

Підготовка здійснюється з усіх загальноосвітніх дисциплін, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) та вступні випробування.

Навчання відбувається у вигляді теоретичних і практичних занять, тестувань та самостійної роботи під керівництвом викладачів. Навчальні програми та тести укладено згідно з вимогами Українського центру оцінювання якості освіти та відповідають змісту, структурі, кількості завдань, складності та часу виконання, принципів оцінювання.

Заняття на підготовчому відділенні дає можливість систематизувати та поглибити знання, професійно зорієнтуватися, здобути додаткові бали до конкурсної оцінки для участі в конкурсі на математично-природничі напрями підготовки Університету.

Випускники, які закінчили підготовче відділення в поточному році, згідно з Правилами прийому до Університету, мають право на першочергове зарахування.

Слухачам денної форми навчання, лекторію під час весняних канікул, літніх курсів надається гуртожиток.

Підготовка до вступу на І курс ОС бакалавра

Навчання здійснюється з таких дисциплін: українська мова та література; біологія; всесвітня історія; географія; іноземні мови; історія України; математика; фізика; хімія; творчий конкурс для вступників до Інституту журналістики (за спеціальностями «журналістика» та «кіно-, телемистецтво).

Форми навчання:

1. Денна форма навчання для осіб, які мають повну загальну середню освіту, та учнів шкіл екстернів з терміном навчання: 8 місяців – 750 акад. год.

Початок занять: 1 жовтня.

2. Вечірня та суботня форми навчання для учнів старших класів з такими термінами навчання:
- 8 місяців – 120 акад. год. Початок занять: 12 вересня.
- 5 місяців – 80 акад. год. Початок занять: 1 листопада.

3. Вечірня форма навчання для учнів шкіл, з якими існують чинні договори про співпрацю на підготовку до вступу на фізико-математичні та інженерно-технічні спеціальності: астрономія; безпека інформаційних і комунікаційних систем; інформатика; комп’ютерна інженерія; комп’ютерні науки; математика; механіка; оптотехніка; прикладна математика; прикладна фізика; програмна інженерія; системний аналіз; статистика; управління інформаційною безпекою; фізика.

Термін навчання: 4 місяці – 192 акад. год. за курс навчання з математики, фізики та української мови і літератури..
Початок занять – 1 грудня.

4. Лекторій під час зимових та весняних канікул з терміном навчання 8 днів (без вихідних) – 32 акад. год.

5. Літня школа для тих, хто братиме участь у ЗНО в наступному році та абітурієнтів поточного року, які складатимуть вступні випробування з терміном навчання 1 місяць – 80 акад. год.
Початок занять: 1 червня.

В рамках літньої школи працюють групи для підготовки до складання творчого конкурсу в Інституті журналістики за спеціальностями «журналістика», «кіно-, телемистецтво» з терміном навчання 2 тижні – 32 акад. год.
Початок занять: 15 червня.

Підготовка до вступу на І курс ОКР молодшого спеціаліста (9 клас)

Навчання здійснюється з таких дисциплін: українська мова, математика, історія України.

Форми навчання:

1. Вечірня та суботня форми навчання термінами навчання:
- 9 місяців – 180 акад. год. Початок занять: 15 вересня.
- 5 місяців – 100 акад. год. Початок занять: 15 листопада, 1 лютого.
- 3 місяці – 100 акад. год. Початок занять: 15 квітня.

2. Лекторій влітку перед вступними випробуваннями з терміном навчання 2 тижні – 72 акад. год.
Початок занять: 10 липня.

ДОДАТКОВІ БАЛИ випускникам підготовчого відділення

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2015 році та Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, особам з числа професійно орієнтованої молоді, які в рік вступу успішно закінчили підготовче відділення Університету і готувалися до вступу для навчання на природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностях на основі базової та повної загальної середньої освіти, за рішенням Приймальної комісії встановлюється вага додаткового коефіцієнта – 5 відсотків конкурсного бала. Порядок нарахування додаткових балів регламентується Правилами прийому на поточний навчальний рік.

Перелік природничо-наукових та інженерно-технічних спеціальностей Університету вступникам на ОС бакалавра астрономія; безпека інформаційних і комунікаційних систем; біологія; біотехнологія; географія; геодезія, картографія та землеустрій; геологія; гідрометеорологія; екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування; інформатика; комп’ютерна інженерія; комп’ютерні науки; лабораторна діагностика; лісове і садово-паркове господарство; математика; механіка; оптотехніка; прикладна математика; прикладна фізика; програмна інженерія; системний аналіз; статистика; управління інформаційною безпекою; фізика; хімія.

Перелік природничо-наукових та інженерно-технічних спеціальностей Університету вступникам на ОКР молодшого спеціаліста буріння свердловин; виробництво оптичних та оптико-електронних приладів; експлуатація і ремонт геофізичної апаратури і обладнання; обслуговування і ремонт автомобілів і двигунів; пошук та розвідка геологічними методами; пошук та розвідка геофізичними методами; пошук та розвідка гідрогеологічними та інженерно-геологічними методами; прикладна екологія; розробка програмного забезпечення.

КОНТАКТИ:

пр. Глушкова, 4-е, к. 612, 711, (ст. м. «Виставковий центр») – корпус механіко-математичного факультету
Тел.: (044) 521-35-82, 259-70-20
Факс: (044) 259-05-41

вул. Володимирська, 60, к. 165 (ст. м. «Університет») – Головний навчальний корпус
Тел.: (044) 239-31-08, 239-36-46
Факс: (044) 239-32-63

Сайт:
www.pv.univ.kiev.ua

E-mail:
pfku@univ.kiev.ua
prep_depart@univ.kiev.ua

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2024