Новини

 

Відбулося чергове засідання Приймальної комісії КНУ

14.07.2017

14 липня 2017 року відбулося чергове засідання Приймальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Участь у засіданні взяли Голова Приймальної комісії, ректор КНУ Леонід Губерський, відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Креневичпроректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугровпроректор з науково-педагогічної роботи (виховна робота) В’ячеслав Шамрай, директори інститутів і декани факультетів КНУ та інші співробітники.

Голова Приймальної комісії, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський проінформував присутніх про нові досягнення Університету в освітній сфері, про хід Вступної кампанії 2017 року доповів відповідальний секретар Приймальної комісії Андрій Креневич.

Зокрема, у робочому порядку було обговорено питання, що стосувалися поновлення та переведення на навчання до КНУ, а також певні аспекти щодо прийому заяв від пільгових категорій вступників. Окремими пунктами було розглянуто суперечливі випадки, чітко не врегульовані чинним законодавством України.

 

 

Центр комунікацій

Прокоментувати матеріал та прочитати більше новин ви зможете на сайті прес-центру
Информационно-вычислительный центр университета

© Все права защищены 1995-2017

Поиск по карте Киева