Вітання з Днем працівників освіти!

04.10.2019

Щиро вітаю педагогів і науковців Університету та всіх освітян країни з професійним святом!

Ви обрали одну з найбільш шанованих у багатьох країнах професій, одну з найпочесніших у суспільстві місій. Давати знання і виховувати нові покоління фахівців різних галузей, сприяти їхньому становленню і розвитку – надзвичайно відповідально. Адже саме ви формуєте майбутнє країни, яке будуватимуть ваші випускники.

У сучасному інформаційному і цифровому світі роль педагога трансформується. Ми всі свідомі того, що разом із дотриманням традицій та використанням найкращих здобутків на педагогічній ниві, сучасний Викладач має постійно вдосконалюватись, вивчати найкращі практики вітчизняних і зарубіжних колег, бути на крок попереду, аби й далі вести за собою молодь, залишатись авторитетом і прикладом. Наше завдання сьогодні – не просто давати нові знання, а допомагати швидко орієнтуватись у обширі інформації, аналізувати і структурувати її, робити правильні висновки, зберігаючи допитливість і критичне мислення.

Щиро переконаний, що ваша невтомність і високий професіоналізм із року в рік підвищують якість освіти в Україні, через що заклади вищої освіти приваблюють найкращих студентів, у тому числі іноземних, а наші випускники залишаються вдячними своїй альма-матер за успішний старт у кар’єрі.

Бажаю всім освітянам невичерпного натхнення, міцного здоров’я, широких можливостей для вдосконалення, належного визнання ваших результатів, достатку і задоволення роботою і життям. Зі святом!

Щиро ваш,

Ректор Леонід Губерський