День донора у КНУ

20.09.2018

20 вересня у Головному корпусі КНУ пройшов загальноуніверситетський День донора, організований Студентським парламентом філософського факультету.

Фахівці Київського міського центру крові з 9:00 до 13:00 проводили реєстрацію всіх охочих долучитися до акції.

Одна доза донорської крові  (450 мілілітрів)  рятує 3 життя. «Сьогодні студенти КНУ імені Тараса Шевченка врятували 108 життів», –  зазначили організатори акції.

Підсумовуючи результати Дня донора у КНУ, заступник декана філософського факультету з виховної роботи Дмитро Косенко зазначив: «Спільними зусиллями представників нашого факультету, історичного, хімічного, юридичного та Інституту філології вдалося зібрати достатню  кількість донорської крові, за що медики були надзвичайно вдячні студентам».