День Університету

20.09.2018

19 вересня у КНУ відбулося святкування Дня Університету. У холі Головного корпусу Молодіжний центр культурно-естетичного виховання підготував театралізовану інсталяцію. Талановитим акторам-студентам вдалося перенести глядачів у далекий 1834 рік.  Після інсталяції відбувся концерт у Мистецькому салоні.

Виступили народна хорова капела  «Дніпро», тріо  духових інструментів у складі студентів КІМ ім. Р. Глієра, солісти Київського академічного театру українського фольклору  «Берегиня»  Олексій Коломоєць та Євген Жарінов та інші.

Привітала університетську родину  народна артистка України Ольга Чубарева. Вона виконала три сольні пісні.

Вітаємо університетську родину. Нехай кожен день приносить  радість  нових  відкриттів, задоволення від професійних досягнень і океани натхнення!