Новини

 

Ваша стаття у Web of Science - реальність!

14.09.2018

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича провела для університетської спільноти семінар із теми «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність».

Захід відбувся 13 вересня 2018 року, до роботи семінару долучилися студенти, аспіранти, викладачі й науковці КНУ, а також представники інших наукових установ Києва. Семінар було організовано службою інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, а провела його фахівець з навчання Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова. Директор Наукової бібліотеки, доктор наук з соціальних комунікацій, Олег Сербін урочисто відкрив семінар, привітав усіх його учасників та побажав їм продуктивної роботи й успішних міжнародних публікацій.

Учасники семінару дізналися, що ж насправді таке Web of Science, як саме, ким та з яких журналів платформа формується; довідалися про особливості розрахування імпакт-фактору й індексу Гірша; ознайомилися з наявними бізнес-моделями й ознаками якісних наукових журналів; вивчали особливості написання наукових статей та отримали практичні поради щодо роботи з Web of Science та EndNote та подібне.

Докладніше з питаннями, висвітлення яких відбулося під час семінару, можна ознайомитися в презентації «Ваша стаття у Web of Science: міфи та реальність», що .

Оскільки співробітники Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича проводять безліч освітніх заходів задля вдосконалення рівня інформаційної грамотності та підвищення публікаційної активності наукової спільноти Університету, слідкувати за анонсами подій у Науковій бібліотеці можна на сторінці facebook.

Також нагадуємо, що скористатися доступом до платформи Web of Science можна в локальній мережі Університету.

 

За матеріалами Марини Назаровець

Центр комунікацій

Інформаційно-обчислювальний центр університету

© Всі права захищені 1995-2019