Конкурс інноваційних стартапів відбудеться в КНУ!

08.08.2018

Університет постійно ініціює й підтримує інновації в освітній, науковій та всіх інших сферах суспільної діяльності.

От і наприкінці серпня поточного року в КНУ під егідою Міністерства освіти і науки України відбудеться Innovation–2018. Захід не лише сприятиме знайомству різних українських ініціатив і проектів між собою та налагодженню постійних партнерських зв’язків, а ще й включатиме суто змагання – Конкурс інноваційних стартапів.

Проведення Innovation–2018 приурочено до міжнародної конференції НАНО-2018, а сам захід відбудеться 27 серпня 2018 року в Головному корпусі КНУ. Взяти участь у конкурсному етапі можуть представники будь-якого українського закладу вищої освіти або ж наукової установи. Участь є цілком безкоштовною! Окрім того, організатори заходу будуть раді всім відвідувачам, які цікавляться новітніми українськими розробками чи проектами.

Подати заявку на участь у Конкурсі інноваційних стартапів потрібно до 20 серпня 2018 року включно, зареєструватися слід . Після заповнення нескладної реєстраційної форми всім конкурсантам потрібно завантажити презентацію, що містить основні відомості про винахід чи розробку. Усі матеріали слід викласти англійською мовою. Обов’язковою умовою участі в Конкурсі інноваційних стартапів є наявність готового прототипу до поданої конкурсантами розробки.

За результатами поданих заявок організаторами буде обрано 5 конкурсантів-фіналістів, які й представлятимуть свої розробки під час Конкурсу інноваційних стартапів в Університеті. А змагатимуться команди за 2 головні призи – грошові TravelGrant-и, які дозволять їм представити власні розробки під час InvestForum-2018, що відбудеться в м. Галле (Німеччина).