Молодий учений КНУ Олександр Смірнов отримав грант Президента України

17.07.2018

Від 16 липня 2018 року згідно Розпорядження Президента України №105/2018-рп «Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2018 рік», відповідно до статті 1 Указу Президента України від 9 квітня 2002 року № 315 «Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених» (зі змінами, внесеними Указом від 16 травня 2008 року № 444) та Указу Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210 «Про Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених» призначено на 2018 рік гранти Президента України молодим ученим:

Чудова новина, адже грант Президента України для проведення дослідження «Адаптивний потенціал зернових та бобових культур та його корекція нанорозмірними елементами мінерального живлення» отримав кандидат біологічних наук, асистент кафедри біології рослин  Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Смірнов.

Сердечно вітаємо Олександра і бажаємо реалізувати усі наукові проекти!

Наразі стартував новий конкурс для молодих науковців, переможці якого отримають грант Президента України.

До участі приймаються нові наукові проекти, а також ті, які є продовженням попередніх досліджень та вже отримували гранти.

Термін прийому заявок - 20 вересня 2018 року.

Деталі за посиланням.

Сайт Президента України П.Порошенка