Успіх – те, що плекає великих людей

24.05.2018

21 травня 2018 року в Мистецькому салоні Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося свято Українського гуманітарного ліцею  КНУ імені Тараса Шевченка на честь гідного Учителя та успішного Учня - «Педагогічний Оскар -2018».

Отримати заповітне визнання та нагороди з рук директора ліцею – Ганни Стефанівни Сазоненко та поважних гостей і меценатів, які запровадили низку іменних стипендій, - це досягти вершин ліцейного Олімпу, пройшовши шлях per aspera ad astra, що надзвичайно точно підкреслює ліцейну філософію.

Для вчителів – це унікальна можливість у номінації «Учитель року» здобути визнання своїх титанічних старань задля становлення на шлях істини молодого покоління українців, які навчається в ліцеї.

Для учнів – чудова мить усвідомлення того, що їхні зусилля приносятьдорогоцінні результати у вигляді звання «Ліцеїст року»,  почесні  стипендії від фондів і меценатів. Адже саме таке визнання спонукає і мотивує як наймудріших наставників, так і обдарованих, амбітних ліцеїстів на нові звершення.

Проведення  цього  щорічного конкурсу, у якому за визначеними номінаціями перемагають найкращі представники учнівської, учительської та батьківської громади,  став у ліцеї традиційним.

У традиціях  ліцею іменні та персональні  стипендії, засновані   видатними діячами,  елітою України. Під час церемонії було вручено стипендії:

- депутата  України  Леоніда Ємця  (родиною Ємців  була заснована стипендія члена Піклувальної ради ліцею,  народного депутата України Олександра Івановича Ємця);

- Павла Мовчана,  Голови Всеукраїнського товариства  «Просвіта»   імені  Тараса Шевченка,  члена Піклувальної ради ліцею, поета, політика,  громадського діяча;

- Оксани Салати,  директора Центру розвитку «ЦЕФЕЯ», доктора  історичних  наук, професора;

- Степана Брацюня,  голови Всеукраїнського благодійного  фонду «Соборність»;

- Валентини  Стрілько,  голови Міжнародного благодійного   фонду  ім. Ярослава Мудрого,  кандидата педагогічних  наук

- Станіслава  Яценка,українського  науковця,  доктора юридичних наук,  професораКиївського національного університету імені Тараса Шевченка,  судді Конституційного суду України, заслуженого юриста України.

Стипендії членів Піклувальної ради ліцею:   Андрія Страннікова,  депутата  Київської  міської  ради,  голови  постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради, члена Піклувальної ради ліцею, випускника ліцею;    Василя Костицького,  доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України.

Урочисто, святково, піднесено відбулося ліцейне свято вручення нагород найкращим номінантам «Педагогічного Оскару-2018».