ІТ-фестиваль TetriX гуртує людей

24.05.2018

22 травня 2018 року, за підтримки ГО Human Capital of Ukraine та Сектору працевлаштування студентів та аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка,

на факультеті комп’ютерних наук

та кібернетики КНУ відбувся

ІТ-фестиваль TetriX.

Загалом у фестивалі взяли участь близько 1000 студентів та випускників не лише КНУ, а й інших українських закладів вищої освіти.

На ярмарку вакансій були представлені одні з найпопулярніших компаній, зокрема Genesis, EPAM, Intetics, Global Logic, Intersorg, SMM school, Kodisoft тощо.  Генеральними партнерами заходу стали Ubisoft та 3shape.

Організатори провели цікаві воркшопи із експертами компанії 3Shape та олімпіаду з математики, логістики та креативності, участь у якій взяли близько 100 осіб.  До слова, 10 найкращих учасників олімпіади отримали не лише подарунки, а й пропозиції працевлаштування від партнерів фестивалю.

Родзинкою фестивалю став ІТ-лекторій, спікерами якого були Девід Браун, Дмитро Вольф, Євгенія Безпалова та інші.

Гості події мали нагоду «спілкуватися» із роботами, зазирнути у віртуальну реальність і навіть друкувати на 3D-принтерах.

За матеріалами сектору працевлаштування КНУ