Ректору Леоніду Губерському присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки

21.05.2018

Указом Президента України №138/2018  від 21 травня 2018 року «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року» ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академікові Національної академії наук України Леоніду Васильовичу Губерському, на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки, присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес».

Леонід Губерський – випускник КНУ, а нині – очільник цього провідного закладу вищої освіти України, Герой України, відомий філософ, фахівець із філософських питань міжнародних відносин, філософії політики та соціальної філософії, один із ключових учених та організаторів науки й освіти в Україні. Він є автором близько 300 наукових публікацій, у тому числі 50 особистих та колективних монографій, підручників та навчальних посібників

Леонід Губерський є лауреатом багатьох премій, зокрема премії ім. Д. І. Чижевського Національної академії наук України, а також почесним доктором низки іноземних та українських університетів.