Володимир Ільїн отримав Державну премію України в галузі науки і техніки

21.05.2018

Указом Президента України №138/2018 від 21 травня 2018 року «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року», Державною премією України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Цивілізаційний вибір України і соціальний прогрес» було удостоєно доктора філософських наук, професора кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки економічного факультету КНУ Володимира Ільїна.

Володимир Ільїнвипускник філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, провідний науковий співробітник Інституту світової історії НАН України, завідувач відділом філософсько-методологічних проблем інноваційного розвитку людини НАПН України, президент філософсько-економічного наукового товариства України.

Автор та співавтор понад 500 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі – 19 монографій, із них 7 індивідуальних, 6 підручників і навчальних посібників.