Валентина Хільчевського нагороджено Державною премією України в галузі науки і техніки

21.05.2018

Указом Президента України №138/2018 від 21 травня 2018 року «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року», Державною премією України в галузі науки і техніки 2017 року за роботу «Оцінка, прогнозування та оптимізація стану водних екосистем України» було нагороджено доктора географічних наук, завідувача кафедри гідрології та гідроекології географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Валентина Хільчевського.

Валентин Хільчевський – випускник географічного факультету КНУ, вчений-гідролог, гідрохімік, гідроеколог, спеціаліст в області дослідження якості поверхневих вод та водних ресурсів.