У КНУ «завантажили» систему забезпечення якості шкільної освіти

20.03.2018

20 березня 2018 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла стратегічна сесія «Система забезпечення якості шкільної освіти. Завантаження».

Участь у відкритті взяли проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров, голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, радник-посланник – заступник посла, керівник відділу Посольства Чеської Республіки в Україні Зденька Цаісова, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, а також академік-секретар Відділення загальної середньої освіти НАПН України Олександр Ляшенко.

До роботи стратегічної сесії долучилися близько 120 учасників, серед них: керівники шкіл, органів управління освітою, науковці, педагогічні працівники, освітні експерти, представники громадськості.

Під час сесії розглядалися питання розроблення стандартів/рекомендацій щодо організації та функціонування у закладах загальної середньої освіти внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

За результатами проведеного заходу було започатковано роботу над створенням моделі якісної школи та напрацьовано основні стандарти і рекомендації щодо внутрішньої системи забезпечення якості закладів освіти.

Організатори заходу: Державна служба якості освіти України, Міністерство освіти і науки України, офіс Координатора ОБСЄ в Україні, Чеський фонд розвитку, Європейський центр імені Вергеланда.

Якщо вас зацікавила тема і ви хочете дізнатися більше, можете переглянути відеозапис події за цим посиланням.