У КНУ презентовано інтерактивний курс IFES з громадянської освіти

19.03.2018

Студенти Університету матимуть унікальну можливість стати першими слухачами інноваційного курсу «Демократія: від теорії до практики».

13 березня 2018 року кафедрою політології було організовано презентацію інноваційного та інтерактивного курсу з громадянської освіти для студентів Університету «Демократія: від теорії до практики», який розроблено за сприяння IFES (International Foundation for Electoral Systems – Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні) спеціально для України.

Курс презентували: експерт IFES з громадянської освіти доктор Грір Берроуз та старший менеджер з розвитку діяльності та громадянської освіти IFES (Україна) Георгій Кобахідзе. Лектори зазначили, що головним компонентом курсу є практична складова – студентський проект, що базується на вивченні та дослідженні проблем сучасного суспільства. Завдяки навчальному курсу студенти зможуть здобути навички критичного мислення, ораторської майстерності та командної роботи.

Особливістю курсу є впровадження інтерактивних методик навчання, що базуються на принципі: не що вивчати, а як вивчати.

Детальніше про курс можна дізнатися на кафедрі політології: тел. (044)239-33-83, e-mail: polit_dep@ukr.net.

Дмитро Косенко, асистент кафедри політології КНУ