Кафедра логіки КНУ запрошує до участі в конференції

23.02.2018

17-18 травня 2018 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться Восьма міжнародна конференція «Викладання логіки та перспективи її розвитку».

Тематичні напрямки конференції:

1. Логіка як галузь наукових досліджень та як академічна дисципліна: проблема співвідношення.

2. Логіка на філософських факультетах ЗВО: навчальна програма та її реалізація.

3. Спеціалізація з логіки: зміст курсів та можливі обмеження.

4. Логіка та дисципліни логічного циклу (неформальна логіка, теорія аргументації, риторика, еристика та ін.).

5. Загальний курс логіки для студентів нефілософських спеціальностей: потреби та перспективи.

6. Міжнародні тренди в логічній освіті та їхня актуальність для українського контексту.

7. Досягнення та перспективні напрямки у розвитку сучасної логіки та їхнє впровадження у навчальні курси з логіки та філософії.

Запрошені доповідачі:

Philippe Balbiani (Institut de recherche en informatique de Toulouse, Toulouse University, France);

Gabriel Sandu (University of Helsinki, Finland);

Yaroslav Shramko (Kryvyi Rih State Pedagogical University, Ukraine).

Важливі дати:

19 березня 2018 – завершення реєстрації та прийому тез;

2 квітня 2018 – повідомлення авторам про результати відбору тез;

16 квітня 2018 – завершення підтвердження участі в конференції;

16 травня 2018 – заїзд учасників;

17-18 травня 2018 – проведення конференції;

19 травня – від’їзд учасників.

Подання тез:

Тези: 200-300 слів.

Передбачається видання збірки тез учасників конференції.

Після проведення конференції планується видання збірки статей (Conference Proceedings).

Зареєструватися та подати тези можна за посиланням або, надіславши листа за адресою kyivconference@gmail.com

Місце проведення та проживання учасників: Головний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники конференції будуть розміщені у готелі Інституту післядипломної освіти (вул. Васильківська, 75).

Умови для учасників:

Оргкомітет забезпечує проживання та харчування учасників конференції. Проїзд за рахунок учасників конференції.

Контакти:

Оргкомітет конференції: kyivconference@gmail.com.