Курси підвищення кваліфікації працівників КНУ завершено

22.02.2018

Сьогодні, 22 лютого, майже 1000 працівників Київського національного університету

імені Тараса Шевченка завершили навчання на

курсах підвищення кваліфікації.

У  січні та лютому 2018 року навчально-допоміжний персонал, інженерно-технічний персонал науково-дослідної частини та співробітники служб експлуатації КНУ прослухали низку лекцій, присвячених основам нормативно-правового забезпечення діяльності вищих навчальних закладів, охороні праці та техніці безпеки, пожежній безпеці, цивільній обороні, обліку матеріальних цінностей тощо, а також дізналися про останні зміни чинного законодавства у сфері освіти тощо.

Лекції проходили на трьох локація: у Головному корпусі, Науковій бібліотеці імені Максимовича та в Інституті післядипломної освіти.

І вже 23 лютого 9:30 співробітники КНУ складуть екзаменаційне тестування.

Нагадуємо місце проведення:

• для співробітників НДП та НДЧ – актова зала Головного корпусу Університету;
  • для співробітників СЕК – 31 аудиторія Наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича;
  • для співробітників НДП та НДЧ – актова зала Інституту післядипломної освіти;
  • для співробітників СЕК – 114 аудиторія Інституту післядипломної освіти.