КНУ та Університет Тенрі (Японія) продовжують співпрацю

21.02.2018

19 лютого 2018 р. до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітали представники Університету Тенрі, Японія: директор центру міжнародних обмінів Масафумі Адачі та доцент факультету міжнародних культурних студій Такао Хіно. З японськими гостями зустрівся Петро Бех, проректор університету з науково-педагічної роботи  (міжнародне співробітництво).

На зустрічі також були присутні Іван Бондаренко, завідувач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології, Еґава Хіроюкі, старший викладач кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно-Східної Азії Інституту філології, Андрій Кравченко, начальник відділу міжнародного співробітництва КНУ.

Під час зустрічі сторони обговорили низку питань стосовно подальшої співпраці, а саме: направлення студентів для участі в літніх школах як в Японії, так і в Україні, обміну викладачами, семестрового стажування студентів, спільних публікацій тощо.