«Політика, мораль, макіавелізм і сучасність»

23.11.2017

22 листопада 2017 р. на філософському факультеті відбувся навчально-тренувальний захід у форматі «Оксфордських дебатів», на чолі з професором кафедри політології Федором Кирилюком.

Це був чудовий тренінг для студентів І курсу спеціальності «політологія», на якому вони навчалися публічно виступати,використовувати принципи побудови виступу, застосовувати техніки невербальної комунікації.

На думку студентів – це справжня школа самоуправління, де вони мають змогу випробувати себе у проведені громадських заходів та використати етичні принципи публічних дебатів. Цьому сприяла тривала змістовна підготовка з вивчення першоджерел та засадничих документів української політики.

Дебати проводились під головуванням аспірантки Анни Міщенко та спікерів академічних груп.