Британська письменниця відвідала КНУ

21.11.2017

«Виступити перед вами для мене велика честь, тому що це університет мого діда, це університет моєї мами і також цей університет мій…» – такими словами розпочала зустріч зі студентами британська письменниця українського походження Анна Шевченко.

Анна відвідала Київський національний університет імені Тараса Шевченка 17 листопада 2017 року на запрошення історичного факультету КНУ.

Анна Шевченко є онукою видатного історика Федора Шевченка, перекладачкою Королеви Великої Британії, фахівцем із стратегічних та міжкультурних комунікацій, авторкою історичних детективів, написаних англійською мовою та перекладених у 20 країнах світу, та, до слова, фантастичною оповідачкою, із якою півтори години пролетіли, як одна мить.

Письменниця розповіла студентами не лише про власну творчість, ресурси для натхнення, пошуки в архівах, доленосні й непередбачувані повороти долі, а й про нелегку та відповідальну роботу перекладачки самої Королеви.

Наприкінці лекції присутні мали змогу поставити запитання та отримати автограф від авторки.

Усі, хто проґавив лекцію – можуть переглянути її онлайн на youtube-каналі «Миттєвості КНУ».