Засідання Стипендіальної комісії КНУ

24.02.2017

24 лютого 2017 року пройшло чергове засідання Стипендіальної комісії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Згідно з даними реєстрації у роботі комісії взяло участь 42 члени, а це – 70% від повного складу, що дозволило розпочати засідання.

Комісія заслухала основні питання порядку денного, відповідно до яких прийняла рішення:

1. Затвердити реєстр отримувачів академічних стипендій для студентів денної форми навчання, які навчаються за державним замовленням на факультетах, інститутах та у коледжах на кожному курсі за певною спеціальністю (напрямом підготовки) у межах нового ліміту стипендіатів.

2.  Затвердити реєстр отримувачів соціальних стипендій.

3. Присвоїти академічні і урядові (іменні) стипендії.

4.  Збільшити розміру стипендії докторантам за наявний науковий ступінь або вчене звання.