Студенти економічного факультету КНУ вийшли до фіналу престижного фінансового кейс-чемпіонату

30.05.2016
Вболіваймо разом за команду студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, що вийшла до фіналу престижного фінансового кейс-чемпіонату BNP Paribas Ace Manager .

Студенти економічного факультету Вадим Барановський ( 1 курс магістратури «Фінанси і кредит», спеціалізація «Корпоративні фінанси»), Євген Самофал ( 1 курс магістратури «Фінанси і кредит», спеціалізація «Корпоративні фінанси») та Даніїл Керечанін ( 4 курс «Економічна кібернетика») увійшли в топ-10 команд світу, випередивши 11700 студентів з кращих університетів та бізнес шкіл.

За умовами змагання, учасникам потрібно було впродовж 3-х тижнів вирішити 10 складних он-лайн бізнес-кейсів, що стосувалися таких фінансових індустрій, як: Investment banking; Investment management; Corporate finance; Derivatives.

2 червня – фінал, де наші студенти змагатимуться за глобальну першість в очному протистоянні, аналізуючи та презентуючи фінальне рішення інвестиційним професіоналам із Парижа.