Конкурс на розробку концепції Фестивалю інноваційних проектів

04.12.2015
Науковий парк «Київський університет імені Тараса Шевченка» оголошує конкурс на розробку концепції та проведення Фестивалю інноваційних проектів.

I. Конкурсні роботи повинні містити: )
2. Концепцію фестивалю.
3. Форми участі, карту партнерів та інформаційних спонсорів.
4. Стратегію розвитку фестивалю на 3-5 років (зокрема стратегічний план брендингу фестивалю).
). Конкурентний проект коворкінгу можна побачити тут: http://vk.com/belka_space_kpi

II. Умови участі в конкурсі:
У конкурсі можуть брати участь студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка всіх факультетів та освітньо-кваліфікаційних рівнів. Допускаються групові роботи.

III. Конкурс проводиться в два етапи:

1. На першому етапі конкурсанти подають проекти у вигляді опису, презентації чи схеми (до 30 січня 2016). Вимоги до опису: безумовне дотримання змістових елементів (див. пункт 1); обґрунтування назви Фестивалю, концепції; розробка сценарію фестивалю (форми і етапи участі, потенційні спонсори, інформаційні спонсори тощо); обґрунтування стратегічно важливих напрямів розвитку фестивалю. Обсяг текстової частини - від 5 до 7 сторінок (А4, Times New Roman, 14 кегль, одинарний інтервал), але не більше 20 тисяч символів з пробілами. Проект супроводжується довідкою про автора/авторів: ПІБ, місце навчання (інститут/факультет, спеціальність, курс, група), контактні дані: мобільний телефон, електронна пошта, соціальні мережі.

2. На другому етапі учасники, що пройшли перший етап, готують презентацію у Power Point (не більше 15 слайдів із озвученням та відео рекламно-презентаційного характеру про Фестиваль). Роботи подаються до 28 лютого 2016 року. За підсумками другого етапу визначається переможець.

Переможець конкурсу отримує можливість реалізувати проект за підтримки Наукового парку.

Для учасників з Інституту журналістики (спеціальність «Реклама і зв’язки з громадськістю») проект може зараховуватися як бакалаврський мінімум чи подаватися на захист як випускна кваліфікаційна робота – за погодженням з кафедрою (якщо проект буде реалізований або знаходитиметься в стані реалізації та матиме підтвердження про впровадження від Замовника).

IV. Склад журі конкурсу

Голова журі:
Мартинюк Віктор Семенович – проректор з наукової роботи КНУ

Члени журі:
1. Чернюк Віталій Іванович – генеральний директор наукового парку «Київський університет імені Тараса Шевченка».
2. Толстанова Ганна Миколаївна – начальник Науково-дослідної частини.
3. Петруняк Василь Дмитрович – в.о. голови Ради молодих вчених.
4. Корнєєв Віталій Михайлович – заступник директора з наукової роботи Інституту журналістики.
5. Ковтун Тетяна Валентинівна – доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю.
6. Шмига Юлія Іванівна – доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю.

Науковий парк КНУ чекає на ваші ідеї!