Дні науки в Астрономічній обсерваторії КНУ

17.11.2015
Астрономічна обсерваторія та Астрономічний музей КНУ стали учасниками заходів популяризації науки та Днів науки в Україні 14-15 листопада. В суботу 14 листопада фактично з 15 до 22 години фахівці відповідали на численні питання відвідувачів від молодшого шкільного віку до поважного пенсійного. Було проведено 5 екскурсій та заслухано 4 доповіді. Число охочих послухати їх не вміщувала старовинна конференц-зала Обсерваторії. Захід відвідало понад 100 осіб, переважно молодь, яка засипала лекторів запитаннями. прочитав доповідь «Осциляції нейтрино та їх можливий зв'язок з темною матерією.

з Міжнародного центру молекулярної фізіології Інституту фізіології ім. О. О. Богомольця НАН України розповіла що таке мутація, як клітина її лагодить та як це пов’язано з Нобелівською премією 2015 року.
ознайомив слухачів з графеном (історія проблеми та її сьогодення).
розкрив професійні секрети про те, що можна побачити в масштабах однієї мільйонної товщини леза бритви.

Захід ще раз підтвердив – наука, її сучасні проблеми та її історія викликають глибокий інтерес українського суспільства і потребують ширшої та всебічної популяризації.

Н. сп. Астрономічної обсерваторії,
зав. Астрономічного музею