Відбулася зустріч з французькими геологами

09.09.2015
8 вересня до ННІ «Інститут геології» завітали представники університету Poitiers (Франція) - професори Abderrazak El Albani та Claude Laforest. Вони зустрілися з фахівцями та директором Інституту геології Володимиром Михайловим.

Відбулася продуктивна наукова дискусія стосовно проблем стратиграфії, мінералогії та петрографії, палеонтології. Було окреслено подальші шляхи співробітництва на основі підписання відповідних міжуніверситетських угод, спільної участі у грантових програмах посольства Франції, Erasmus+, Horizon 2020.

На зустрічі були присутні представники посольства Франції та студентка Національної Гірничої Академії Дніпропетровська, яка проходить в університеті Poitiers стажування за програмою обміну.

Гостям також провели екскурсію Геологічним музеєм, продемонстрували колекції спеціалізованої аудиторії імені Вернадського, навчальні та науко-дослідницькі лабораторії.

Докторант ННІ «Інститут геології»
Олександр Меньшов