Зустріч проректора з наукової роботи з аспірантами та ад’юнктами

05.12.2014
4 грудня в КНУ відбулася зустріч проректора з наукової роботи професора С. А. Вижви з аспірантами та ад’юнктами І року навчання. Сергій Андрійович привітав усіх, хто вступив до аспірантури та ад’юнктури цього навчального року та розповів про систему підготовки кадрів вищої кваліфікації у нашому університеті. Заступник декана з наукової роботи філософського факультету С. В. Руденко розповів про запровадження дистанційного курсу лекцій з філософії для підготовки до складання кандидатського іспиту. Завідувач кафедри англійської мови природничих факультетів Т. В. Пастушенко поінформувала аспірантів та ад’юнктів про особливості підготовки до складання кандидатського іспиту з іноземної мови. Також слухачі дізналися про розвиток молодої науки в Шевченковому університеті та міжнародну програму «Горизонт 2020».