Мандруючи стежками Кобзаря

29.10.2014
Рік Шевченка добігає кінця, проте подорожі філологів стежками Кобзаря продовжуються. У рамках проекту реалізації навчально-краєзнавчого проекту кафедри історії української літератури і шевченкознавства та Всеукраїнського навчально-наукового центру шевченкознавства «Шевченковою Україною», розпочатого ще у травні місяці, 23 жовтня студенти Інституту філології відвідали ще декілька історичних місць Чернігівщини – заповідник «Ганнина пустинь» – маєток Білозерських-Кулішів у хуторі Мотронівка Борзнянського району та Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин.

Щиро дякуємо за сприяння у проведенні поїздки адміністрації та студентському самоврядуванню Університету!

Студентка ІІ курсу спеціальності українська мова та література та іноземна мова
Вікторія Фещук

Прокоментувати матеріал та прочитати більше новин ви зможете на сайті прес-центру