ОФІЦІЙНО

24.06.2019

Адміністрація Університету інформує, що на електронну пошту надійшло повідомлення про замінування корпусів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Про цю подію повідомлено органи МВС та, відповідно до їх вказівки, здійснено евакуацію працівників та студентів. За повідомленням органів МВС, такі події мають місце також у Національному авіаційному університеті, Київському національному лінгвістичному університеті, Київському національному університеті культури і мистецтв, Таврійському національному університеті імені Вернадського, Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Закликаємо зберігати спокій, дотримуватися порядку та не піддаватися на провокації!

Оновлено о 17:30!

Оперативними органами національної поліції завершено огляд усіх будівель Університету.

Вибухових пристроїв чи речовин не виявлено.

Університет у повному обсязі відновить роботу 25 червня о 9:00.

Як зазначалося раніше, станом на 14:30 після перевірки відновлено роботу в Головному корпусі Університету, корпусах Інституту філології, хімічного факультету та Наукової бібліотеки імені М. Максимовича.