Фахівці Університету допоможуть у доборі кадрів для НАБУ

02.06.2023

Меморандум про співпрацю, обмін інформацією та досвідом між КНУ імені Тараса Шевченка та Національним антикорупційним бюро України підписано 1 червня.

Документ скріпили підписами ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Бугров і директор НАБУ Семен Кривонос.

В основу Меморандуму про співпрацю покладено спільний намір щодо консолідації зусиль у проведенні наукових досліджень та формуванні системи антикорупційної освіти.

Зокрема, Меморандум передбачає:

• розвиток освітньо-наукової співпраці у сфері запобігання корупційним кримінальним правопорушенням, підслідним НАБУ;
  • обмін науково-методичною інформацією для розслідування правопорушень, яким протидіє НАБУ;
  • проведення зустрічей, конференцій, круглих столів, що становлять обопільний інтерес, тощо.

Меморандумом оговорено, що працівники Університету залучатимуться як фахівці до конкурсного добору на зайняття вакантних посад у Національному бюро. Обидві сторони сподіваються, що висновки, сформовані фахівцями КНУ, допоможуть поліпшити процес тестування і забезпечити добір кращих кандидатів для НАБУ.

Фото: пресцентр НАБУ