Більярдисти КНУ підтримують бійців ЗСУ

17.05.2022

Науково-педагогічні працівники, які захоплюються спортом, мали нагоду позмагатися із більярдної вправності й одночасно допомогти Збройним силам України.

Організацією події займався директор Федерації спортивного більярду України з розвитку більярдного спорту (пул, снукер, піраміда) у вищих навчальних закладах України Олександр Безносюк. Тож 14 травня 2022 року в Більярдному клубі «Лідер» м. Київ відбулися благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ – Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО зі спортивного більярду «Вільна піраміда».

Учасники змагалися за першість в особистому залікові, у командному, а також проводився турнір «Білія» (чемпіон за кількістю забитих до першої помилки куль). Тож переможцями в особистому розряді стали такі спортсмени: Андрій Гудзьперше місце, Навчально-науковий інститут публічного управління та державної служби КНУ імені Тараса Шевченка; Віталій Воронадруге місце, учасник збірної команди КНУ імені Тараса Шевченка; Андрій Майснер і Володимир Шульгатретє міце.

За результатами командного заліку чемпіоном України стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка в складі Арсенія Копистири, Романа Гавриленка, Дениса Небеласа, Віталія Ворони, Всеволода Гололобова, Валентина Златнікова, Віталія Небеласа. Друге місце посіла команда Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ, учасниками якої були Олег Коваль, Андрій Гудзь, Олександр Мочков, Руслан Спірін, Сергій Крушановський, Вікторія Іванова. Третє місце виборола команда Київського національного університету будівництва і архітектури.

Турнір «Білія» завершився із такими переможними особистими результатами: Віталій Тюпаперше місце, 16 куль; Володимир Шульгадруге місце, 11 куль; Віталій Котелянецьтретє місце, 9 куль.

Головним результатом змагання стало те, що науковці-більярдисти зібрали кошти для бійців ЗСУ, а волонтер Олександр Гуденко придбав тепловізор, який уже передано на передову.

Директор ФСБУ з розвитку більярдного спорту (пул, снукер, піраміда) у вищих навчальних закладах України зазначає: «Чергові благодійні змагання з більярдного спорту на підтримку ЗСУ – Кубок України серед науково-педагогічних працівників ЗВО зі спортивного більярду «Вільна піраміда» – відбудуться 4 червня 2022 року в Києві, у БК «Авіатор». Тож запрошуються всі охочі!».

За інформацією Олександра Безносюка